SIKU 1440 Auto Toyota Landcruiser

Terenowa Toyota Landcruiser to propozycja dla miłośników wyzwań na trudnych drogach. Wykonany z metalowych i plastikowych części jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie się po różnych, nawet najtrudniejszych powierzchniach. Atrakcyjna zabawka dla najmłodszych miłośników zadań specjalnych będzie urozmaiceniem każdej zabawy. Otwierane drzwi! (wymiary: 9,04,13,5 cm). (Model może różnić się kolorem)

12,34 zł

1440

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Terenowa Toyota Landcruiser to propozycja dla miłośników wyzwań na trudnych drogach. Wykonany z metalowych i plastikowych części jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie się po różnych, nawet najtrudniejszych powierzchniach. Atrakcyjna zabawka dla najmłodszych miłośników zadań specjalnych będzie urozmaiceniem każdej zabawy. Otwierane drzwi! (wymiary: 9,04,13,5 cm). (Model może różnić się kolorem) Aktualnie model dostępny tylko w kolorze żółtym.


Kliknij i zobacz prezentację w 3D

Nr produktu: 1440
EAN: 4006874014408
Dla dzieci: od 3 lat
Wymiary produktu: 9 cm (98 x 78mm)
Skala: brak

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd