Słownik niem-pol-niem 90000 haseł + gramatyka GREG

Słownik niem-pol-niem 90000 haseł + gramatyka GREG


17,10 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynieWydawnictwo GREG poleca nową, najbardziej aktualną edycję Słownika niemiecko-polskiego! Słownik zawiera 90.000 haseł, zwrotów i znaczeń przydatnych w praktyce szkolnej i w codziennym użyciu. Publikacja została rozszerzona o zasady gramatyki języka niemieckiego, przedstawione prostym, zrozumiałym językiem, w przystępny i funkcjonalny sposób.

Atutem Słownika... i wielkim udogodnieniem dla użytkowników są także rozmówki niemiecko-polskie, zawierające zbiór przydatnych zwrotów i sformułowań z podziałem na bloki tematyczne, który upraszcza znalezienie treści przydatnej w konkretnych sytuacjach. Bardzo przydatna jest także część zawierająca słownik polsko-niemiecki, dzięki której łatwo odnaleźć zapomniane lub nieznane słowo.

Słownik niemiecko-polski wydawnictwa GREG jest nieodzowną pomocą na lekcji języka niemieckiego, polecaną przez najlepszych nauczycieli. Przyda się także każdemu, kto chce nauczyć się tego języka w sposób prosty, szybki i przyjemny.

Greg

Opis

Autor:
Katarzyna Knapik, Marta Książkiewicz, Anna Lichac
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: twarda
Ilość stron, format:
Strony: 792, Format: 150 x 210 mm
EAN:
9788375170146
Nr produktu:
12831
Producent:
Greg

No customer reviews for the moment.