Masha i Niedźwiedź 

Konstrukcja metalowoplastikowa, elementy materiałowe, rączka na wysokości 58 cm.

100,32 zł
W magazynie

Internetowy sklep z zabawkami Zabawlandia poleca Kolorowe, wysokiej jakości klocki na licencji Masza i Niedźwiedź, w zestawie figurki Maszy i Niedźwiedzia, 29 elementów. Klocki stworzone na podstawie bajki Masza i Niedźwiedź stworzonej przez Andrieja Dobrunowa, Olega Kuzowkowa oraz Dmitrija Lowejka. Wyprodukowany przez Animaccord.

81,90 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w zimowym stroju, w zestawie ze skuterem śnieżnym, 12 cm.

34,90 zł
W magazynie

Internetowy sklep z zabawkami Zabawlandia poleca - Mała laleczka Masza w różowej sukience z bajki o wysokość 12 cm. Laleczka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, stworzona na podstawie bajki Masza i Niedźwiedź stworzonej przez Andrieja Dobrunowa, Olega Kuzowkowa oraz Dmitrija Lowejka.

28,90 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w stroju dziecka. Bobas z wózkiem krzesełkiem i wieloma akcesoriami. Masza wygląda jak z bajki! Laleczka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Lalka stworzona na podstawie bajki Masza i Niedźwiedź.

24,46 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w stroju czarodziejki, z różdżką, kufrem i akcesoriami, 12. Masza wygląda jak z bajki! Laleczka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, stworzona na podstawie filmu animowanego Masza i Niedźwiedź.

24,26 zł
W magazynie

Słodka, mała Masza w stroju malarza z plamkami farby. W skład zestawu wchodzą sztaluga, wiaderka z farbą i akcesoria. Zestaw dodatkowo wyposażony jest w podkładkę z 15 arkuszami białego papieru, które mogą być umieszczone na sztaludze. Masza mierzy 12 cm wysokości i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

24,26 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w szkolnym stroju z tablicą i wieloma akceosriami

24,26 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w zielonej sukience z bajki Wysokość laleczki: 12 cm. Masza wygląda jak z bajki! Laleczka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

23,90 zł
W magazynie

Mała laleczka Masza w bordowej sukience z bajki Wysokość laleczki: 12 cm. Masza wygląda jak z bajki! Laleczka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

23,90 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Zestawy klocków z figurką Maszy lub Niedźwiedzia. Wzór wysyłany losowo, cena za 1 szt.

21,90 zł
W magazynie

Figurki Masza i niedźwiedź, 12 różnych wcieleń super bohaterki Maszy. Wysokość zabawki około 6 cm. Uwaga figurki wysyłamy losowo, nie ma możliwości wyboru danego wzoru.

10,61 zł
W magazynie
Wyświetla 1 - 13 z 13 elementów

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd