W 1 miesiąc - Francuski Ekstrazestaw PONS

W 1 miesiąc - Francuski Ekstrazestaw PONS


29,70 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kurs językowy z nagraniami dla osób, które w szybkim tempie chcą opanować podstawy języka obcego.
Koncepcja nauki w jeden miesiąc sprawia, że przy regularnej nauce w zaledwie 30 dni można opanować podstawowe zwroty, zasady gramatyczne, a przede wszystkim móc stosować je w codziennej komunikacji. Szybki kurs to doskonały materiał na efektywną naukę języka od podstaw lub powtórkę. Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom można nauczyć się z kursem podstawowej komunikacji w języku obcym. Kurs zapewnia naukę podstaw gramatyki, objaśnianej po polsku. Dzięki licznym przykładom autorzy kursu uczą, co można powiedzieć w określonych sytuacjach. Na koniec powtórka wiedzy dzięki ćwiczeniom z kluczem.
Do kursu dołączone są dwie 12-stronicowe laminowane tablice językowe:
1. Czasy i czasowniki błyskawicznie wraz z nauką ich tworzenia oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi słowotwórstwa. Omówione zostały wszystkie czasy i tryby, przedstawiono wzory odmian najważniejszych czasowników regularnych i nieregularnych, omówiono najważniejsze osobliwości koniugacyjne.
2. Gramatyka błyskawicznie przegląd gramatyki i omówienie podstawowych kategorii gramatycznych. Zawiera wiele przykładów zdań z polskim tłumaczeniem, dzięki czemu zagadnienia gramatyczne przedstawione są w kontekście, a przez to bardziej zrozumiałe.
Pons

Opis

Autor:
praca zbiorowa
Cechy:
Rok wydania: 2018, oprawa: twarda
Ilość stron, format:
Strony: 204, Format: 12x25,3 cm
EAN:
9788380633797
Nr produktu:
307334
Producent:
Pons

No customer reviews for the moment.