SMOBY DOMEK OGRODOWY DLA DZIECI FRIENDS DELUX

Kiedy przychodzi wiosna, nic nie sprawia dzieciom więcej frajdy niż zabawa na świeżym powietrzu. Po długich zimowych miesiącach nadchodzi czas, kiedy maluchy mogą szaleć do woli na podwórku lub w ogrodzie. Zabawę na świeżym powietrzu mogą uprzyjemnić zabawki Outdoor firmy Smoby. Między innymi nowy domek FREIND HOUSE. Domek posiada otwierane drzwi i okna, płotek, a nawet donice, w których można posadzić kolorowe kwiatki.

1 063,14 zł

7600310209

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Domek ogrodowy Friends House DELUX francuskiej firmy Smoby. Ten Domek ogrodowy to niekwestionowany lider wśród domków oferowanych przez tego producenta, jego gabaryty, konstrukcja oraz wykonanie detronizuje pozostałe znajdujące się w jego ofercie. Friend House to jeden z największych i najlepiej sprzedających się domków ogrodowych oferowanych przez tego producenta, ponieważ jego cena w stosunku do możliwości jest wyjątkowo niska.

 

Domek posiada dwoje otwieranych drzwi, otwierane okna poprzez zastosowanie obrotowych okiennic w zakresie 360°, doniczki w których można posadzić kolorowe kwiaty, mały przytulny ogród z płotkiem, mobilny zintegrowany stolik z ławeczkami, który w zależności od potrzeby można zainstalować wewnątrz domku lub na zewnątrz, jego konfiguracja jest nadzwyczaj prosta i szybka. Hitem zabawy w listonosza lub zapraszania do siebie gości jest elektroniczny dzwonek do drzwi!

 

Domek charakteryzują piękne zdobienia, jego fasady imitują drewniane oraz kamienne wykończenia. Przestronne wnętrze oferuje mnóstwo miejsca do zabawy, a dzięki podwyższonemu dachowi mogą się w nim bawić również starsze dzieci, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kawę i ciastko wpadli również kochani rodzice. Poniżej znajdą Państwo link do filmu przedstawiającego możliwości tego produktu.

STRAŻAK SAM

Nr produktu: 7600310209
EAN: 3032163102090
Dla dzieci: od 4 lat
Wymiary produktu: po rozłożeniu 171x217x172 cm, op. 150x85x40 cm
Wymiary opakowania: 150x85x40 cm

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd