• Nowy
Schritte international 2 KB+AB+CD PL HUEBER

Schritte international 2 KB+AB+CD PL HUEBER

41,34 zł
Brutto
Ilość

Schritte international edycja polska to kurs dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego we wszystkich typach szkół ponadgimnazjalnych - liceum ogólnokształcącym, liceum profilowanym, technikum i szkole zawodowej.

Kurs w wersji podstawowej składa się z 4 tomów, a w wersji rozszerzonej - z 6 tomów. Wersja podstawowa jest przeznaczona dla uczących się języka niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo i nieprzygotowujących się do egzaminu maturalnego. Wersja rozszerzona jest adresowana do klas z 3-4 godzinami w tygodniu, przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym. Podręcznik zawiera 7 lekcji. Każda z nich składa się z historyjki (Foto-Hörgeschichte) tworzącej językowe ramy wszystkich ćwiczeń w danej lekcji, 5 jednostronicowych modułów ćwiczeniowych (Schritte A-E), zestawienia struktur gramatycznych i ważnych zwrotów (Übersicht) oraz ciekawych tekstów do słuchania i czytania o krajach niemieckiego obszaru językowego (Zwischenspiel) umożliwiających podsumowanie lekcji.
Foto-Hörgeschichte znajduje się na 2 płytach CD lub na 2 kasetach audio.
Ćwiczenia z dołączoną płytą CD stanowią integralną część Podręcznika i zawierają ćwiczenia o różnym stopniu trudności, które umożliwiają nauczycielowi różnicowanie form i tempa pracy z poszczególnymi uczniami. Dołączona płyta CD zawiera wszystkie teksty do słuchania do Ćwiczeń oraz interaktywne ćwiczenia powtórzeniowe na komputer.
Dodatkową częścią składową kursu jest Zeszyt ucznia XXL przeznaczony przede wszystkim dla uczniów chcących opanować elementy języka zawodowego i biznesowego. Składa się, podobnie jak Podręcznik i Ćwiczenia, z 7 lekcji zawierających: słowniczek chronologiczny niemiecko-polski, zestawienie struktur gramatycznych wraz z krótkim komentarzem w języku polskim, techniki i strategie uczenia się oraz scenki sytuacyjne i projekty z zakresu języka zawodowego i biznesowego.
Hueber
18 Przedmioty

Opis

Autor:
Urszula Krajewska, Agnieszka Mizak
Cechy:
Rok wydania: 2009, oprawa broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 256, Format: 21x28 cm
EAN:
9783193518521
Nr produktu:
20465
Producent:
Hueber

No customer reviews for the moment.