Przyroda SP  5/2 z pomysłem z. warsztatowe

Przyroda SP 5/2 z pomysłem z. warsztatowe


6,86 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Nauka przez doświadczenie umożliwia piątoklasiście lepsze poznanie i zrozumienie procesów zachodzących w przyrodzie oraz funkcjonowanie swojego organizmu.
Zajęcia warsztatowe są spójne tematycznie z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń Przyroda z pomysłem i również zostały podzielone na działy tematyczne. Każde zajęcia zawierają obserwacje i doświadczenia do samodzielnego przeprowadzenia przez ucznia, zarówno w pracowni przyrodniczej, jak i w najbliższej okolicy szkoły. Doświadczenia, które powinno się wykonywać w obecności osoby dorosłej, są oznaczone specjalnym symbolem.
W części 2 warsztatów do klasy piątej są zawarte następujące tematy zajęć: Badam rozchodzenie się dźwięków, Wykrywam składniki pokarmowei określam ich rolę, Badam procesy oddychania i spalania, Analizuję przyczyny i skutki zanieczyszczeń.
Komplet dla ucznia na rok nauki z cyklem ,,Przyroda z pomysłem" w klasie 5: podręczniki, części 1 i 2, zeszyty ćwiczeń z dostępem do zasobów WSiPnet.pl, części 1 i 2, zeszyty zajęć warsztatowych, części 1 i 2, atlas przyrodniczy.

Podczas prowadzenia doświadczeń i obserwacji pomocne są przyrządy, które znajdują się w zestawie Badam odkrywam.
WSiP

Opis

Autor:
Urszula Depczyk, Bożena Sienkiewicz, Halina Binki
Cechy:
Rok wydania: 2015, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 32, Format: 20,5x26 cm
EAN:
9788302134937
Nr produktu:
108071
Producent:
WSiP

No customer reviews for the moment.