TREFL PUZZLE 2000 EL. Góry Alpy Bawarskie Niemcy

Alpy Bawarskie, Niemcy. Puzzle 2000 elementów z malowniczym widokiem w Alpach Bawarskich. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 96x68cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych.

27,96 zł

27061

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Alpy Bawarskie, Niemcy. Puzzle 2000 elementów z malowniczym widokiem w Alpach Bawarskich. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 96x68cm. Producentem tej zabawki jest znana polska firm Tref, która gwarantuje bezpieczeństwo układania oraz najwyższą jakość wykonania puzzli z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Puzzle charakteryzuje optymalna grubość tektury, specjalna powłoka antyrefleksyjna, która eliminuje efekt odbicia światła oraz idealne dopasowanie elementów. Nie znajdziemy tutaj żadnych szpar, prześwitów oraz załamań nawet po ponownym rozłożeniu i złożeniu obrazka. Nasycenie kolorów zdjęć uzyskano dzięki specjalnym farbom spożywczym, które zachwycą nawet najbardziej wymagające oko i przede wszystkim są nietoksyczne. Układanie puzzli to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu, relaksują oraz ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację i dokładność. Zapraszamy do zakupu i życzymy miłego układania.

Anti-UV sklep zabawlandia

Alpy Bawarskie pasmo górskie w łańcuchu północnych Alp wapiennych. Rzeka Lech dzieli je na Alpy Algawskie na zachodzie natomiast rzeka Loisach na Alpy Berchtesgadeńskie na wschodzie. Administracyjnie Alpy Bawarskie leżą w Niemczech, w kraju związkowym Bawaria. Dzielą się na wiele pomniejszych pasm, spośród których najwyższe to Wettersteingebirge ze szczytem Zugspitze 2962 m n.p.m.

Anti-UV sklep zabawlandia

Te puzzle posiadają certyfikaty bezpieczeństwa nadawane przez niezależne laboratoria i organizacje. Potwierdzają one, że produkt spełnia normy unijne oraz informuje, że substancje zastosowane do jego produkcji są bezpieczne dla zdrowia dziecka. W praktyce oznacza to, że gdyby doszło do niezamierzonych błędów w projekcie lub użytych materiałach, instytucja badająca produkt wskaże je, a firma będzie mogła nanieść poprawki zanim ruszy z produkcją. Zastanawiają się Państwo, co takiego niebezpiecznego mogą zawierać w sobie puzzle? Przytoczymy tylko jeden najczęściej występujący dodatek, mianowicie ołów który występuje w farbach, użytych podczas druku obrazka. Powoduje różne alergie oraz prowadzi do astmy, niszczy mózg oraz jest przyczyną nieodwracalnych uszkodzeń jak zaburzenia rozwojowe i opóźnienia w nauce. A więc, chyba warto zapłacić ciut więcej i być pewnym właściwego wyboru.

Nr produktu: GXP-512621
EAN: 5900511270617
Dla dzieci: od 15 lat
Wymiary produktu: Obrazek 96,1 x 68,2 cm, op. 40,1x27x6 cm
Skala: 2000 EL

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd