TREFL PUZZLE 1000 EL. Decor Kawa Kolaż 10359

Cuisine Decor Puzzle to kolekcja niepowtarzalnych kolaży o tematyce kuchennej. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68x48cm. Wyeksponuj go w antyramie i powieś w dowolnym miejscu na ścianie. Spraw by Twoja kuchnia była pełna smaku.

17,62 zł

10359

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cuisine Decor Puzzle to kolekcja niepowtarzalnych kolaży o tematyce kuchennej. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68x48cm. Wyeksponuj go w antyramie i powieś w dowolnym miejscu na ścianie. Spraw by Twoja kuchnia była pełna smaku. Producentem tej zabawki jest znana polska firm Tref, która gwarantuje bezpieczeństwo układania oraz najwyższą jakość wykonania puzzli z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Puzzle charakteryzuje optymalna grubość tektury, specjalna powłoka antyrefleksyjna, która eliminuje efekt odbicia światła oraz idealne dopasowanie elementów. Nie znajdziemy tutaj żadnych szpar, prześwitów oraz załamań nawet po ponownym rozłożeniu i złożeniu obrazka. Nasycenie kolorów zdjęć uzyskano dzięki specjalnym farbom spożywczym, które zachwycą nawet najbardziej wymagające oko i przede wszystkim są nietoksyczne. Układanie puzzli to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu, relaksują oraz ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację i dokładność. Zapraszamy do zakupu i życzymy miłego układania.

Anti-UV sklep zabawlandia

Te puzzle posiadają certyfikaty bezpieczeństwa nadawane przez niezależne laboratoria i organizacje. Potwierdzają one, że produkt spełnia normy unijne oraz informuje, że substancje zastosowane do jego produkcji są bezpieczne dla zdrowia dziecka. W praktyce oznacza to, że gdyby doszło do niezamierzonych błędów w projekcie lub użytych materiałach, instytucja badająca produkt wskaże je, a firma będzie mogła nanieść poprawki zanim ruszy z produkcją. Zastanawiają się Państwo, co takiego niebezpiecznego mogą zawierać w sobie puzzle? Przytoczymy tylko jeden najczęściej występujący dodatek, mianowicie ołów który występuje w farbach, użytych podczas druku obrazka. Powoduje różne alergie oraz prowadzi do astmy, niszczy mózg oraz jest przyczyną nieodwracalnych uszkodzeń jak zaburzenia rozwojowe i opóźnienia w nauce. A więc, chyba warto zapłacić ciut więcej i być pewnym właściwego wyboru.

Nr produktu: 10359
EAN: 5900511103595
Dla dzieci: od 12 lat
Wymiary produktu: Obrazek 68x48 cm, op. 23x4x33,5 cm
Skala: 1000 EL

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd