• Nowy
Microsoft Visual Studio 2012. Progr. w C i C++

Microsoft Visual Studio 2012. Progr. w C i C++

64,61 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dołącz do najlepszych, zacznij programować w C i C++! Poznaj środowisko Microsoft Visual Studio 2012! Odkryj uniwersalne narzędzia programistyczne! Naucz się programować w językach C i C++!
Informatyka w obecnym kształcie nie mogłaby istnieć bez języków C i C++. Oba miały ogromne znaczenie dla powstania współczesnych systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego. Od systemu UNIX, poprzez Linuksa, aż po różne wersje systemu Windows -- wszystkie środowiska w mniejszym lub większym stopniu zostały zbudowane za pomocą C lub C++. Prosta składnia tych języków, ich wysoka wydajność i ogromne możliwości zapewniły im wierną rzeszę profesjonalnych użytkowników, wielką popularność w instytucjach naukowych oraz liczne ,,potomstwo" w postaci języków programowania wykorzystujących mechanizmy i konstrukcje wprowadzone po raz pierwszy właśnie w C i C++.
Jeśli chcesz poznać podstawy programowania przy użyciu najpopularniejszego narzędzia do tworzenia aplikacji dla Windows, nie mogłeś lepiej trafić! Książka Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C i C++ wprowadzi Cię w świat programowania proceduralnego w C i zorientowanego obiektowo w C++. Dowiesz się, jak zainstalować i wykorzystywać środowisko Visual Studio 2012, poznasz techniki stosowane przez programistów oraz nauczysz się samodzielnie budować programy. Uważna lektura pozwoli Ci opanować języki C i C++ w takim stopniu, aby dalsza nauka nie stanowiła najmniejszego problemu.
Przeczytaj i poznaj: metody instalacji i konfiguracji środowiska Visual Studio 2012 sposoby kompilacji, budowania, poprawiania i uruchamiania programów strukturę kodu programów i konstrukcje programistyczne w językach C i C++ instrukcje warunkowe, operatory i funkcje operacje wejścia-wyjścia, strumienie oraz działania na zbiorach danych podstawy programowania zorientowanego obiektowo dziedziczenie i polimorfizm, szablony i iteratory oraz obsługę sytuacji wyjątkowych
Helion

Opis

Autor:
praca zbiorowa
Cechy:
Rok wydania: 2013, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 600, Format: 15,8 x 23,5 cm
EAN:
9788324664917
Identyfikator produktu:
119825

No customer reviews for the moment.