TREFL Gra 5 Sekund

Polecamy! Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry 5 Sekund opublikowaną w serwisie gier GamesFanatic: http:www.gamesfanatic.pl20121020domowyteleturniejczyli5sekund Opis produktu: Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz! Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 rasy psów, ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, żeby przybliżyć się do zwycięstwa. Pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie! czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, mów wszystko co przyjdzie Ci do głowy! Śpiesz się i wymyślaj śmieszne odpowiedzi, bo specjalna spirala odmierza cas bezlitośnie! To świetna zabawa, gdy gracze próbują dojść do mety w możliwie szybkim tempie. 5 sekund to szalona i zabawna gra dla rodziny i przyjaciół! Gra przeznaczona: dla 3 do 6 graczy, w wieku od 8 lat.

55,10 zł

00797

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz! Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 rasy psów, ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, żeby przybliżyć się do zwycięstwa. Pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie! czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, mów wszystko co przyjdzie Ci do głowy! Śpiesz się i wymyślaj śmieszne odpowiedzi, bo specjalna spirala odmierza cas bezlitośnie! To świetna zabawa, gdy gracze próbują dojść do mety w możliwie szybkim tempie. 5 sekund to szalona i zabawna gra dla rodziny i przyjaciół! Gra przeznaczona: dla 3 do 6 graczy, w wieku od 8 lat.

STRAŻAK SAM

Nr produktu: 00797
EAN: 5900511007978
Dla dzieci: od 8 lat
Wymiary produktu: op. 26x26x8 cm

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd