Rolnicze 

na stronę

Unikalny model kombajnu leśnego marki John Deere zapewnia najwyższą precyzję wykonania. Mobilna kabina i ruchomy podnośnik zapewniają swobodne podnoszenie pali drzewnych dołączonych do zestawu. Gumowe opony umożliwiają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach.

191,54 zł
W magazynie

W tym sezonie na pola wyjeżdża nowa maszyna - sieczkarka polowa marki Claas. Imponujący wygląd i możliwości pojazdu oraz najwyższy poziom wykonania modelu sprawiają, że jest to obowiązkowy element każdej kolekcji modeli Siku Farmer lub Siku Super. Zestaw zawiera metalowy model kombajnu.

162,92 zł
W magazynie

Traktor leśny model John Deere 7530. W zestawie znajduje się ładowacz, który podniesie najcięższe pnie drzew. Stabilna konstrukcja obudowy wokół kabiny i silnika gwarantuje bezpieczną pracę podczas ciężkich prac leśnych.

156,62 zł
W magazynie

Modele z serii 9000 są najlepszymi traktorami firmy John Deere. Model posiada uniwersalny system oświetlenia na dachu kabiny oraz składane lusterka. Mocne bliźniacze koła z oryginalnych opon terenowych. Model bardzo starannie wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły.

147,76 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

John Deere Skidder. Ciągnik pozwala na szybkie zebranie pociętych pni z lasu oraz ich załadowanie na przyczepę. Możliwość łatwego sterowania ciągnikiem. Hak hydrauliczny wykonuje pełen obrót.

128,91 zł
W magazynie

Oryginalny model Claas Xerion z serii Siku Farmer ze zdejmowaną kabiną ze schodkami, hakiem i zwrotnymi kołami. Gumowe opony umożliwiają poruszanie się po różnych powierzchniach. Model wykonany w skali 1:32 odzwierciedla wygląd rzeczywisty z wysokim zachowaniem szczegółów. Doskonały jako zabawka i element ciekawej kolekcji.

93,26 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Potężna moc 400 koni mechanicznych w połączeniu z wyjątkowym komfortem pracy sprawiają, że traktor Claas Axion 950 jest idealną maszyną do największych rolniczych wyzwań. Model posiada otwieraną klapę silnika, zdejmowaną kabinę ze składanymi lusterkami i światłami ostrzegawczymi. Model w skali 1:32. Zestaw zawiera metalowy model traktora Claas Axion 950 w...

88,90 zł
W magazynie

Wysokiej klasy model traktora Massey Ferguson z ruchomą przednią ładowarką i zdejmowaną kabiną. Wykonany z metalowych i plastikowych części z zachowaniem szczegółów pojazdu rzeczywistego, skala 1:32. Gumowe opony pozwalają na swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Ciekawa propozycja dla miłośników serii SIKU Farmer. Zabawę uatrakcyjnią akcesoria...

84,42 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Model traktora typu New Holland T8.390 wykonany w skali 1:32 z zachowaniem szczegółów pojazdu rzeczywistego to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć radość zabawy na wsi. Wyposażony w zdejmowaną kabinę ze schodkami i obrotowe koła z gumowymi oponami, umożliwiającymi swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Zabawę traktorem urozmaicą akcesoria...

83,28 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Świat leśnictwa zawarty we wspaniałym, ekskluzywnym i wysokiej jakości zestawie. Idealnie wykonane nawet najdrobniejsze elementy wprawią w zachwyt nie tylko dziecko. Model SIKU oprócz perfekcyjnego wykonania i dbałości o szczegóły jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymałą zabawką.

73,90 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Model koparko-ładowarki wykonany w skali 1:50 z zachowaniem szczegółów pojazdu rzeczywistego. Ruchome elementy umożliwiają swobodną obsługę koparki i ładowanie drobnych przedmiotów. Zwrotne koła i gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Model jest atrakcyjną zabawką dla najmłodszych i atrakcyjnym elementem ciekawych kolekcji.

54,90 zł
W magazynie

SIKU Akcesoria pług z adapterem będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji ciągników z serii SIKU Farmer w skali 1:32.

42,90 zł
W magazynie

Wspaniały sposób na ożywienie modelowej kolekcji SIKU. Zestaw akcesoriów przednich ładowarek odpowiedni dla wszystkich ciągników serii SIKU Farmer. Wszystkie części i akcesoria są w pełni funkcjonalne w oparciu o oryginalne wzory i są wykonane przy użyciu plastikowych i metalowych części.

42,90 zł
W magazynie

SIKU Akcesoria pług. Pług będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji ciągników z serii SIKU Farmer w skali 1:32.

41,90 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Wysokiej jakości model traktora z przyczepą leśną wykonany z metalowych i plastikowych części na gumowych, obrotowych kołach. Wyposażony w zdejmowaną kabinę ze schodkami i hak oraz ruchomy podnośnik do chwytania pni. Pojazd umożliwia swobodny i bezpieczny transport dołączonego do zestawu drzewa. Doskonała zabawa dla małych farmerów i atrakcyjny model...

37,90 zł
W magazynie

SIKU Przyczepa Pottinger Jumbo w skali 1:50. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

35,90 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

SIKU Mieszalnik pasz Strautmann w skali 1:50. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

35,90 zł
W magazynie

Opis produktu: Kolorowy ciągnik z łyżką do ładunku, długość 35 cm, wykonany z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 2 lat.

33,90 zł
W magazynie

Przedstawiamy pojazd rolniczy John Deere Gator, w którym każdy farmer dojedzie nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Mała skala i niewielkie rozmiary czynią z modelu doskonałą zabawkę. Wierne oddanie szczegółów i wysoka jakość to priorytety przy tworzeniu modeli Siku. Propozycja dla miłośników kolekcji Siku Farmer i Siku Super. Model w skali 1:32.

32,90 zł
W magazynie
Wyświetla 1 - 24 z 51 elementów

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd