Kalendarz urodzinowo-imieninowy HARMONIA

Kalendarz urodzinowo-imieninowy HARMONIA


5,27 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KALENDARZ URODZINOWO-IMIENINOWY
Jest to wyjątkowa oferta dla wszystkich zapominalskich i tych, którzy uważają, że dzień urodzin lub imienin jest dla każdego dniem wyjątkowym i dlatego powinno się wtedy w szczególny sposób pamiętać o świętującej osobie, złożyć jej życzenia, a nawet obdarzyć drobnym podarunkiem.
Ten kalendarz nie jest zwykłym kalendarzem nie są w nim zaznaczone dni tygodnia, święta państwowe i kościelne, a także imiona osób obchodzących danego dnia imieniny. Dzięki temu ten kalendarz jest aktualny przez wiele lat, nie trzeba go wyrzucać 1 stycznia.
Jego zaletą jest to, że każdy może samodzielnie go uzupełniać zapisywać ważne dla siebie daty urodzin, imienin, rocznic. Jeśli powiesi go w widocznym miejscu, z pewnością nie zapomni złożyć życzeń cioci, dziadkowi czy koleżance. Patrząc na niego codziennie, będzie też mógł z wyprzedzeniem zauważyć zbliżające się święto i na przykład zaplanować wizytę u babci czy kupić prezent dla taty.
Nazwa miesiąca i rubryki z datami urozmaicone są kolorowymi ilustracjami nawiązującymi do danej pory roku, np. w lutym jest to bałwanek, w maju biedronki i maki, a w październiku kasztanowe ludziki.
Harmonia

Opis

Cechy:
Rok wydania: 2010, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 14, Format: 10x40 cm
EAN:
5907502637633
Nr produktu:
176977
Producent:
Harmonia

No customer reviews for the moment.