• Nowy
Zaklinaczka kotów

Zaklinaczka kotów

29,83 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

A kto Ci powiedział, że kota nie da się wychować?
Tak, to prawda, wiele osób jest tego zdania, ale uwierz nam one wcale nie mają racji. Kota naprawdę da się wychować. Nie, to nie żart. Właśnie trzymasz w ręku potężny klucz do rozszyfrowania kociego zachowania dotąd całkowicie niezrozumiałego!
Przestań rwać sobie włosy z głowy i płakać po kolejnych muślinowych zasłonach, które tak pięknie prezentowały się w salonie, albo po eleganckim komplecie wypoczynkowym, służącym do tej pory do ostrzenia kocich pazurków. Czas to zmienić. Z pomocą przychodzi najpopularniejsza na świecie zaklinaczka kotów. W tej fascynującej książce zabiera swoich czytelników w niesamowitą podróż po kocim umyśle i wyjaśnia, dlaczego zachowanie przedstawicieli jednego z najbardziej nieodgadnionych gatunków zwierząt może przyprawić o totalny zawrót głowy.
Przeczytaj, a nie pożałujesz. Pod okiem słynnej zaklinaczki kotów nawet najbardziej zatwardziałe i uparte kocury zmieniają się cudowne i łagodnie usposobione istoty.
Z książki dowiedz się między innymi: jak wykorzystać moc przyjaznych feromonów i zwiększyć koci apetyt, chęć do zabawy i eksploracji świata; gdzie, kiedy i jak stworzyć dla kota najlepsze miejsce do załatwiania jego potrzeb fizjologicznych, aby zwierzę miało zapewnione poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności; jak zmniejszyć poziom agresji u kotów i wprowadzić w ich życiu harmonię i spokój.
Żałuję, że nie przeczytałem Zaklinaczki kotów, zanim zacząłem kręcić Must Love Cats. Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz, na pewno nie stałbym się celem kocich ataków a one same na pewno szybciej by się do mnie przekonały.
John Fulton, gospodarz programu telewizyjnego Must Love Cats, emitowanego na kanale Animal Planet
Illuminatio

Opis

Autor:
Nagelschneider Mieshelle
Cechy:
Rok wydania: 2015, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 344, Format: 14,5x20,5 cm
EAN:
9788365170071
Nr produktu:
178618
Producent:
Illuminatio

No customer reviews for the moment.