Policja 

zabawka policja samochód policyjny

Max prędkość: 20 kmh Technologia 2,4GHz Digital Proportional Dyferencjał Sterowanie we wszystkich kierunkach Syrena alarmowa i świecące światłą na dachu Czas ładowania: 80 min Czas zabawy: 40 min Akumulator: 7,4 V 900 mAh Ładowarka :8,4 V 500 mA Bateria : 9V Długość: 40cm

226,37 zł
W magazynie

Triumph Herald Saloon UK Police 1959 pochodzi z kolekcji PremiumX firmy IXO. Model metalowy z elementami plastikowymi wykończenia wnętrza.

125,85 zł
W magazynie

Chevrolet Camaro Dubai Police 2011 pochodzi z kolekcji firmy IXO. Model metalowy z elementami plastikowymi wykończenia wnętrza.

123,87 zł
W magazynie

Zabawka Baza policyjna z trzema realistycznymi dźwiękami syren policyjnych oraz błyskami świateł nadadzą każdej akcji policyjnej odpowiedniego rozpędu oraz zaangażowania.

108,82 zł
W magazynie

Skoda Fabia Combi Policie CR pochodzi z kolekcji firmy Abrex. Model metalowy z elementami plastikowymi wykończenia wnętrza.

75,76 zł
W magazynie

Samochód policyjny Mercedes Benz Citan, ze światłem i dźwiękiem, z otwieranymi drzwiami, za którymi znajduje się radar, 2x 1,5V LR6 w zestawie.

54,11 zł
W magazynie

Zestaw policyjny Dickie to dwa pojazdy policyjne Audi Q7 oraz Van Renault z światłem i dźwiękiem. Wspaniałym uzupełnieniem tej zabawki są 2 figurki policjantów oraz pachołek i znak drogowy.

51,90 zł
W magazynie

REKLAMA TV: od 14 listopada do 20 grudnia, 2015. Zestaw trzech pojazdów samochód wyścigowy oraz samochód i helikopter policyjny. Cena za jeden zestaw samochodów, wzór wysyłany losowo.

28,89 zł
W magazynie

Auto metalowe z plastikowymi elementami policja. Światło i dźwięk. Mix dwóch wzorów.

22,90 zł
W magazynie

Unikalny model helikopterataksówki, wykonany z wysokiej jakości elementów metalowych i plastikowych. Precyzyjne wyprofilowanie i ruchome śmigło zapewniają swobodne poruszanie się helikoptera. Model wykonany w skali 1:87 jest odzwierciedleniem wyglądu maszyny rzeczywistej. Doskonała zabawa dla małych taksówkarzy i atrakcyjny model kolekcjonerski. (Model...

21,71 zł
W magazynie

Lizak zasilany jest popularną jedną baterią typu AA 1,5V tzw. paluszkiem i świecą jego obydwie strony, zielona oraz czerwona, wystarczy użyć do tego celu przycisku znajdującego się zaraz pod jego obręczą.

20,46 zł
W magazynie

Wóz policyjny będzie niezbędny w wykonywaniu zadań amerykańskich policjantów. Dzięki gumowym oponom dotrze na czas na każde wezwanie, a odpowiednie oznaczenie i sprawi, że pojazd będzie widoczny na drodze, co ułatwi małym policjantom wykonywanie zadań. Atrakcyjna zabawka dla miłośników pojazdów specjalnych.

13,58 zł
W magazynie

Wóz policyjny typu Van wykonany z metalowych i plastikowych części, odzwierciedla wygląd rzeczywistego pojazdu. Pojazd stanowi doskonałe uzupełnienie kolekcji pojazdów specjalnych, dzięki czemu zabawa małych policjantów jest jeszcze bardziej fascynująca!

8,51 zł
W magazynie

Helikopter policyjny to propozycja dla miłośników zadań specjalnych. Wykonany z metalowych i plastikowych elementów jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Mali policjanci swobodnie dotrą teraz w każde miejsce. Doskonała zabawka, która urozmaici kolekcję pojazdów specjalnych.

8,51 zł
W magazynie
Wyświetla 1 - 17 z 17 elementów

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd