EDUCA Lalka Fofucha Moon

Fofucha to niezwykła, edukacyjna i rozwijająca kreatywność lalka, którą musimy stworzyć samemu! Dziecko składa lalkę z dostępnych elementów, po czym przystępuje do projektowania całego wyglądu zewnętrznego Fofuchy. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią!

63,74 zł

16365

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Fofucha to niezwykła, edukacyjna i rozwijająca kreatywność lalka, którą musimy stworzyć samemu! Dziecko składa lalkę z dostępnych elementów, po czym przystępuje do projektowania całego wyglądu zewnętrznego Fofuchy. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią! Wybieramy usta i oczy z dołączonych naklejek, aby stworzyć twarz. Kolejny etap to działania niczym projektanta mody! Dziecko wycina suknie, sukienki, koszule, buty, torebki lub inne części garderoby jakie sobie tylko wymyśli z piankowych materiałów i łączy je ze sobą za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. W zestawie dołączone są szablony, tak aby dziecko mogło stworzyć proponowany przez producenta wygląd lalki. W każdym momencie możemy zmienić wygląd lalki! Tworzenie lalki to niesamowita przygoda oraz wyzwanie intelektualne i manualne dla młodych adeptów projektowania!

LALKA FOFUCHAS ZRÓB TO SAM

Zabawka posiada certyfikaty bezpieczeństwa nadawane przez niezależne laboratoria i organizacje. Potwierdzają one, że produkt spełnia normy unijne oraz informuje, że substancje zastosowane do jego produkcji są bezpieczne dla zdrowia dziecka. W praktyce oznacza to, że gdyby doszło do niezamierzonych błędów w projekcie lub użytych materiałach, instytucja badająca produkt wskaże je, a firma będzie mogła nanieść poprawki zanim ruszy z produkcją. Zastanawiają się Państwo, co takiego niebezpiecznego mogą zawierać w sobie zabawki? Przytoczymy tylko dwa najczęściej występujące dodatki, mianowicie ftalany oraz ołów. Ftalany dodaje się po to, aby produkt był miły i miękki w dotyku, ołów natomiast występuje w farbach użytych podczas ich produkcji. Te substancje powodują różne alergie oraz prowadzą do astmy, niszczą mózg oraz są przyczyną nieodwracalnych uszkodzeń jak zaburzenia rozwojowe i opóźnienia w nauce. A więc, chyba warto zapłacić ciut więcej i być pewnym właściwego wyboru.

 

 

Nr produktu: 16365
EAN: 8412668163652
Dla dzieci: od 6 lat
Wymiary produktu: op. 34x30x7 cm

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd