ENGINO Inventor 8 models industrial

Zestaw klocków konstrukcyjnych Engino Inventor. Klocki bardzo wysokiej jakości z kategorii edukacyjnych, konstrukcyjno-inżynieryjnych, umożliwiający zbudowanie wielu różnych modeli, dają możliwość łączenia elementów w każdej płaszczyźnie w 3D, przez to są unikatowe.

47,26 zł

0834

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Jesteś zainteresowany kupnem klocków dla swojej pociechy, ponieważ to jedna z nielicznych zabawek, która pobudza kreatywność u dzieci. Uczy poprzez zabawę, zmusza do myślenia oraz ćwiczą zdolności manualne? To dobry wybór, ale jakie klocki wybrać? Na rynku jest masę chińskich podróbek a Lego się już znudziło? Przedstawiamy Państwu nowość na polskim rynku klocki Engino, bardzo wysokiej jakości zabawka, która została wyprodukowana w Europie na Cyprze.

Anti-UV sklep zabawlandia

Zestaw klocków konstrukcyjnych Engino Inventor 8w1 - samochody budowlane. Klocki bardzo wysokiej jakości z kategorii edukacyjnych, konstrukcyjno-inżynieryjnych, umożliwiający zbudowanie 8 różnych modeli pojazdów budowlanych w tym ciężarówkę, spychacz oraz koparkę. Dają możliwość łączenia elementów w każdej płaszczyźnie w 3D, przez to są unikatowe. Opatentowany system 17 elementów oferuje nieograniczone możliwości tworzenia dla młodych konstruktorów. Zestaw zawiera instrukcję do zbudowania 2 modeli, 6 kolejnych instrukcji do ściągnięcia ze strony internetowej producenta. W komplecie znajduje się specjalny klips do rozczepiania klocków. Zabawka wyprodukowana w Europie na Cyprze, przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia.

Anti-UV sklep zabawlandia

Klocki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa nadawane przez niezależne laboratoria i organizacje. Potwierdzają one, że produkt spełnia normy unijne oraz informuje, że substancje zastosowane do jego produkcji są bezpieczne dla zdrowia dziecka. W praktyce oznacza to, że gdyby doszło do niezamierzonych błędów w projekcie lub użytych materiałach, instytucja badająca produkt wskaże je, a firma będzie mogła nanieść poprawki zanim ruszy z produkcją. Zastanawiają się Państwo, co takiego niebezpiecznego mogą zawierać w sobie klocki? Przytoczymy tylko dwa najczęściej występujące dodatki, mianowicie ftalany oraz ołów. Ftalany dodaje się po to, aby plastik był miły i miękki w dotyku, ołów natomiast występuje w farbach użytych podczas ich produkcji. Te substancje powodują różne alergie oraz prowadzą do astmy, niszczą mózg oraz są przyczyną nieodwracalnych uszkodzeń jak zaburzenia rozwojowe i opóźnienia w nauce. A więc, chyba warto zapłacić ciut więcej i być pewnym właściwego wyboru.

Nr produktu: 0834
EAN: 5291664001242
Dla dzieci: od 6 lat
Wymiary produktu: op. 19,5x26x5,5 cm

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd