Bobasy 

Lalka bobas płacząca z efektem śpiących oczu. W zestawie: ubranko deluxe, buciki, czapeczka, śliniaczek, buteleczka z mlekiem. Wielkość 46 cm.

108,71 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Interaktywana lalka bobas wykonana z miękkiego i przyjemnego materiału. Efekt śpiących oczu. Po naciśnięciu brzucha lalka się śmieje, płacze, mówi "mamadada". Zestaw zawiera: ubranko deluxe, czapeczkę, butelkę, łyżkę, widelec, 2 pojemniki na jedzenie, zamykany kubeczek. Wielkość 41 cm.

99,10 zł
W magazynie

Pijąca i robiąca siusiu lalka bobas. Zestaw zawiera: ubranko deluxe, czapeczka, buteleczka z mlekiem, nocnik, śliniaczek oraz pieluchy, smoczek, talerzyk, łyżeczka, widelec, 3 opakowania środków pielęgnujących, 2 opakowania z jedzieniem dla lalki. Efekt śpiących oczu. Wielkość 38 cm.

99,10 zł
W magazynie

Ta urocza lalka wygląda jak prawdziwe niemowlę. "Zatroszcz się o mnie" Potrafi korzystac z nocniczka oraz pić. Podaj smoczek i przewiń mnie! Mam wszystko czego potrzebujesz. Lalka , która potrafi pić z licznymi akcesoriami i robić siusiu. W zestawie znajduje się lalka, smoczek, butelka, miseczka, łyżczenia oraz widelczyk, pieluchę.

77,55 zł
W magazynie

Laura to lalka w 2 rodzajach, które różnią się kolorem ubranka. Miękki bobasek płacze prawidziwymi łzami. W zestawie znajdują się także smoczek i butelka. Lalka wydaje 24 różne dźwięki. Produkt przeznaczony: dla dzieci powyżej 2 lat

72,66 zł
W magazynie

Pijąca i robiąca siusiu lalka bobas. W skład zestawu wchodzą: ubranko deluxe, czapeczka, buteleczka z mlekiem oraz nocnik. Efekt śpiących oczu. Wielkość 30 cm.

60,90 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Wspaniała i realistyczna lalka New Born. Posiada funkcje picia i siusiania. Na ubranku posiada nadruki z misiami. Wielkość lalki ok. 30cm.

56,90 zł
W magazynie

Lalka Agusia rozwija w dziecku takie cechy jak odpowiedzialność, sumienność, opiekuńczość i troskliwość. Poprzez zabawę dziecko uczy się jak opiekować się innymi, poznaje jak ważna jest odpowiedzialność za drugą osobę. Lalka pije ze specjalnej buteleczki i siusia do nocniczka. Zestaw zawiera: Lalkę, 2 buteleczki, smoczek, nocnik.

56,37 zł
W magazynie
Wyświetla 1 - 10 z 10 elementów

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd