HASBRO CIASTOLINA PLAYDOH ZESTAW MIASTO 3w1

Play-Doh Centrum 3 w 1 to zestaw dla wszystkich, którzy naprawdę kochają wyciskanie i inne twórcze działania!
Znajdziesz tu Piekarnię, w której stworzysz mnóstwo różnych rodzajów ciastek i ciasteczek. Zaproś tu przyjaciół i urządź konkurs dekorowania! Potem wskocz do auta, tylko nie zapomnij zatankować na stacji! W warsztacie pomóż mechanikowi przygotować się do pracy. Załóż mu czapkę, wyciśnij szaloną cuprynę i brodę. Na koniec jedź do kwiaciarni i stwórz własne kwiatowe kompozycje, którymi udekorujesz główną ulicę miasta. Zaestaw zawiera aż 8 podstawowych tub Play-Doh!

160,68 zł

GXP-541181

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Play-Doh Centrum 3 w 1 to zestaw dla wszystkich, którzy naprawdę kochają wyciskanie i inne twórcze działania! Znajdziesz tu Piekarnię, w której stworzysz mnóstwo różnych rodzajów ciastek i ciasteczek. Zaproś tu przyjaciół i urządź konkurs dekorowania! Potem wskocz do auta, tylko nie zapomnij zatankować na stacji! W warsztacie pomóż mechanikowi przygotować się do pracy. Załóż mu czapkę, wyciśnij szaloną cuprynę i brodę. Na koniec jedź do kwiaciarni i stwórz własne kwiatowe kompozycje, którymi udekorujesz główną ulicę miasta. Zaestaw zawiera aż 8 podstawowych tub Play-Doh!

DYSKOPIŁKA

Nr produktu: GXP-541181
EAN: 5010994953805
Dla dzieci: od 3 lat

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd