Rosyjski. Gramatyka EDGARD

Rosyjski. Gramatyka EDGARD


22,55 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

"Rosyjski. Gramatyka" to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami i tabelami. Wyczerpująco objaśnia wszystkie zagadnienia gramatyki języka rosyjskiego oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce.
Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego i drugiego roku rusycystyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikaty TORFL.
Repetytorium objaśnia ponad 100 najważniejszych zagadnień gramatycznych, m.in. deklinację rzeczowników i przymiotników, koniugację czasowników nieregularnych, sposoby tworzenia imiesłowów, użycie trybów, przyimków i zaimków oraz zasady pisowni i akcentuacji. Część teoretyczna uzupełniona jest licznymi przykładami zastosowania reguł w praktyce.
Ponad 250 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi oraz zbiorcze testy pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. W książce znajdują się również tabele koniugacyjne prezentujące odmianę czasowników regularnych i nieregularnych oraz tabele deklinacyjne.
Edgard

Opis

Autor:
Marta Runowska, Ewelina Białko
Cechy:
Rok wydania: 2011, oprawa broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 230, Format: 16,5x23,5 cm
EAN:
9788377880647
Nr produktu:
70699
Producent:
Edgard

No customer reviews for the moment.