Portugalski dla średniozaawansowanych  EDGARD

Portugalski dla średniozaawansowanych EDGARD

22,55 zł
Brutto
Ilość

PORTUGALSKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka,
- poznajesz niezbędne słownictwo,
- trenujesz znajomość gramatyki,
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia,
- doskonalisz rozumienie ze słuchu,
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne.

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka portugalskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka (184 strony) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne igramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Portugalii. Dla ułatwienia nauki samoukom, na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek, a na końcu książki wykaz niezbędnych słów i wyrażeń.

Dodatkowo dołączono do kursu CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Portugalii. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka portugalskiego, wtym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.
Edgard
9 Przedmioty

Opis

Autor:
praca zbiorowa
Cechy:
Rok wydania: 2011, oprawa broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 184, Format: 16,5x23,5 cm
EAN:
9788377880678
Nr produktu:
71826
Producent:
Edgard

No customer reviews for the moment.