Cała prawda o tłuszczach

29,38 zł

ilość

6 sztuk na magazynie

Przez lata wmawiano nam, że tłuszcze są złe i powinny być eliminowane z diety każdego, kto dba o swoje zdrowie. Przekrzykiwano się argumentami, które nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości, i które runęły jak domek z kart w momencie, gdy wzrosła świadomość zdrowotna wśród ludzi. Ta książka pozwala spojrzeć na tematykę odżywiania bez uprzedzeń i narosłych przez dziesięciolecia mitów.
Jej autorzy wyjaśniają, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Dzięki ich poradom samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne i obniżysz poziom cholesterolu. Dowiesz się, jaki jest związek tłuszczów z chorobami autoimmunologicznymi oraz przejrzysz kłamstwa wpajane nam w reklamach. Poznasz przeciwcukrzycowe działanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również wpływ kwasów omega na układ hormonalny, mózg oraz redukcję stresu. Nauczysz się przeciwdziałać udarom i zawałom oraz zachowasz idealną sylwetkę. Zaczniesz rozpoznawać produkty, które powinieneś omijać szerokim łukiem, ponieważ zawierają śmiertelnie niebezpieczne tłuszcze trans, które nawet lekarze nazywają jednym z największych skandali żywieniowym w historii.
O jakości tej publikacji najdobitniej świadczy fakt, że przez wiele miesięcy znajdowała się na listach bestsellerów magazynów "Focus" oraz "Stern". Nawet codzienna gazeta "Bild" opublikowała jej fragmenty w pięciu częściach. Sprawdź sam, co zadecydowało o jej popularności.
Tłusto czyli... zdrowo!
EAN: 9788365404732
Autor: Urlich Strunz
Wydawnictwo: Vital
Ilość stron, format: Strony: 304, Format: 14,5x20,5 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 236281

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd