W objęciach nocy

W objęciach nocy

26,48 zł
Brutto
Ilość

Lydia Bryant jest w ciąży. Jej dziecko jest wynikiem gwałtu, a młoda dziewczyna musi uciec przed swoim prześladowcą. Gdy w drodze zaskakuje ją poród, jest bezradna. Nie umie i nie chce pomóc dziecku przyjść na świat. Sama też woli umrzeć. Lydię znajdują dwaj chłopcy, którzy zabierają ją do swojego domu. Ich matka z zaangażowaniem opiekuje się dziewczyną.
W tym samym czasie piękna i elegancka Victoria, ukochana żona Rossa Colemana, rodzi dziecko, ale umiera przy porodzie. Ross musi sam opiekować się z noworodkiem. Mamką małego Lee zostaje Lydia. Dziewczyna cały czas ukrywa prawdę o swojej przeszłości. Przeszłości, która ją odnajduje...
Ross jest zafascynowany Lydią, ale ma dylemat moralny jego żona zmarła tak niedawno. Poza tym on również skrywa mroczną przeszłość. Czy tych dwoje zaufa sobie na tyle, żeby stworzyć rodzinę?
Sandra Brown amerykańska pisarka, autorka ponad 70 romansów, a także powieści kryminalnych i historycznych. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i wydane w 80 milionach egzemplarzy. W Polsce ukazały się m.in. Okruchy zła, Mistyfikacja, Alibi, Deadline, Tornado, Wyrok śmierci, Rykoszet, Oblężenie.
7 Przedmioty

Opis

Autor:
Sandra Brown
Cechy:
Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 368, Format: 12,5x20 cm
EAN:
9788379432264
Nr produktu:
242303
Producent:
Świat Książki

No customer reviews for the moment.