Memory na 3 sposoby. Zabawy podwórkowe

Memory na 3 sposoby. Zabawy podwórkowe

22,73 zł
Brutto
Ilość

Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe to doskonała propozycja na wspólne spędzenie czasu dla dzieci w różnym wieku i o różnyh potrzebach. Trzy warianty gry o różnym stopniu trudności oparte na klasycznej grze memory rozwijają pamięć, spostrzegawczość i refleks, a do tego wciągają na długo!
Pamięć 2+, czyli wariant nr 1, to propozycja dla dzieci już od drugiego roku życia. W tej grze uczestnicy sprawdzają swoją pamięć, zapamiętując, gdzie leżą karty z pary.
Spostrzegawczość 4+ dla dzieci od czwartego roku życia to wariant, w którym gracz nie tylko musi odnaleźć parę, ale także wskazać, czym różnią się obrazki na dwóch kartach.
Refleks 6+ to najtrudniejszy z wariantów. Do odnajdowania różnic przystępują tutaj wszyscy uczestnicy gry, dlatego trzeba wykazać się refleksem!
Trwałe, duże karty o wymiarach 11x11 cm bez problemu chwyci w rączki nawet dwulatek. Zachwycające ilustracje Katarzyny Urbaniak przybliżą dzieciom najpopularniejsze gry podwórkowe, w które grali ich rodzice, i zachęcą do międzypokoleniowych zabaw na powietrzu.
W serii:
Memory na 3 sposoby Co robimy?
Memory na 3 sposoby Zwierzyniec
Memory na 3 sposoby Świat baśni
Edgard
9 Przedmioty

Opis

Cechy:
zintegrowana,16x16x3 cm
EAN:
9788377885666
Nr produktu:
242305
Producent:
Edgard

No customer reviews for the moment.