Odkrywam świat. Kształty i figury 1+

Odkrywam świat. Kształty i figury 1+

11,69 zł
Brutto
Ilość

Odkrywam świat. Kształty i figury to wyjątkowy zestaw (poradnik + karty obrazkowe), który rozbudza w dzieciach naturalną ciekawość świata, wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa podczas wspólnej zabawy z opiekunami. To również doskonała pomoc we wczesnej nauce czytania globalnego.
Poradnik Kształty i figury zawiera propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do poradnika kart lub przedmiotów z najbliższego otoczenia malucha, a także zabawy wykorzystujące elementy edukacji sensorycznej, rozwijające różne zmysły. Na odwrocie książeczki znajdują się proste zadania dla maluchów z kolorowymi ilustracjami ćwiczące umiejętność rozpoznawania kształtów i figur.
Integralną częścią książki są karty obrazkowe. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, dwustronnych kart z kolorowymi ilustracjami do wczesnej nauki czytania. Kolorowe rysunki kształtów i figur, takie jak: kółko, krzyżyk czy trójkąt, z podpisami (awers) oraz powtórzone podpisy na odwrocie karty (rewers) ułatwiają dzieciom zapamiętywanie kształtu wyrazu, dzięki temu maluchy uczą się rozpoznawać słowo i czytać je bez konieczności znajomości alfabetu (metoda nauki czytania globalnego inspirowana metodą Glenna Domana).
Seria Odkrywam świat stanowi doskonałą pomoc dla opiekunów, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków. Atrakcyjne propozycje zabaw i trwale wykonane karty obrazkowe mogą być przydatne również dla logopedów, pedagogów i psychologów pracujących z dziećmi w różnym wieku.
W serii Odkrywam świat:
- Pierwsze słowa
- Owoce
- Warzywa
- Zwierzęta dzikie
- Zwierzęta wiejskie
- Transport
- Moje ciało
- W domu
Edgard
10 Przedmioty

Opis

Autor:
Hubert Bobrowski, Agata Matraś
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: zintegrowana
Ilość stron, format:
Strony: 17, Format: 11x11 cm
EAN:
9788377889107
Nr produktu:
242320
Producent:
Edgard

No customer reviews for the moment.