Biblia domowa 2017 Pamiątka Sakramentu Małżeństwa

Biblia domowa 2017 Pamiątka Sakramentu Małżeństwa

64,27 zł
Brutto
Ilość

Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave'a Dor, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.
Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.
W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże oraz list Gratissimam sane - słowa Papieża do polskich rodzin.
Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.
31 Przedmioty

Opis

Autor:
bp Kazimierz Romaniuk (tłum.)
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: twarda z obwolutą
Ilość stron, format:
Strony: 1432, Format: 20,5x29x6,3 cm
EAN:
9788380432666
Nr produktu:
242445
Producent:
M wydawnictwo

No customer reviews for the moment.