Atomówki 2-elem. Zestaw Akcji do budow. z figurką

75,05 zł

ilość

2 sztuk na magazynie

Do stworzenia tych dziewczynek wykorzystano cukier, słodkości i różne śliczności - plus odrobinę Związku X! Atomówki to idealne dziewczynki, które, nim pójdą spać, walczą ze złem i występkiem. Zestaw do tworzenia fabuły pozwala ci opowiedzieć swoją własną unikalną historię. Mieszaj, dopasowuj i zmieniaj kolejność postaci oraz zestawów do zabawy, i stwórz swoją oryginalną przygodę z Atomówkami! Zestaw do zabawy Bitwa w stołówce zawiera figurkę Brawurki, którą możesz wykorzystać w innych zestawach! Atomówkowy zestaw do tworzenia fabuły to setki godzin wspaniałej zabawy!
Mieszaj oraz dopasowuj swoje postaci i inne elementy.
Patrz, jak rozgrywa się nowa opowieść tuż przed twoimi oczami! Możesz ustawiać wydarzenia opowieści w dowolnej kolejności.
Zmieniaj ich kolejność na wszelkie sposoby i twórz swoje własne historie. Zbierz oraz łącz ze sobą wszystkie zestawy do tworzenia fabuły, dzięki czemu będziesz miał nieograniczone możliwości tworzenia fabuły! Każda z zabawek jest sprzedawana oddzielnie.
Zabawka Atomówki Zestaw do tworzenia fabuły jest przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 5. Zabawka nie wymaga baterii.
Zawiera: 2 elementy blokujące, 4 płytki wymienne, 1 figurkę, 1 stół, 1 okno stołówki, 1 podstawkę, 1 arkusz z naklejkami, 1 instrukcję
Różne rodzaje, towar wysyłany losowo
EAN: 0778988647509
Wydawnictwo: Spin Master
Cechy: pudełko,33x20x6,5 cm
Identyfikator produktu: 235888

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd