Tomek Łebski Geniusz... T.10

15,34 zł

ilość

10 sztuk na magazynie

To już dziesiąta część zabawnych perypetii pomysłowego Tomka Łebskiego. Tym razem zbliża się ulubiony okres każdego ucznia ferie. Tomek poświęca więc mnóstwo czasu na wymyślaniu kolejnych wymówek, aby nie odrobić pracy domowej. W dodatku wyjazd z rodzicami i Danką zapowiada się nie najlepiej. Kiepska pogoda i marne warunki w wynajętym domku po prostu wieją nudą. Wszystko wskazuje, na to, że będą to najbardziej nieudane ferie wszech czasów. Czy udział w konkursie karaoke to zmieni? Przekonajcie się sami! Tomek Łebski na pewno coś znowu wymyśli!
Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria Tomek Łebski to idealna propozycja dla każdego dziecka! Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. A niestandardowa forma bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków, ukazujących świat Tomka Łebskiego, oraz dodatkowe strony do samodzielnego kolorowania, zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę Sprawdź sam!
EAN: 9788380731738
Autor: Liz Pichon
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Ilość stron, format: Strony: 256, Format: 14,5x19 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235844

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd