Gorące mleko

31,84 zł

ilość

11 sztuk na magazynie

Andaluzja. Idylliczne plaże, kłębiące się emocje. Dla Sofii i jej matki to podróż ostatniej szansy Rose cierpi na trudny do zdiagnozowania paraliż. Gomez lokalny lekarz, podejmuje próbę leczenia. Uśpiony bunt, lęk przed wolnością, chęć odnalezienia własnej drogi buzują w Sofii, przywiązanej do wózka inwalidzkiego matki. Czy cudowne uzdrowienie może oznaczać zerwanie więzi?
Ta intrygująca, wypełniona zmysłowymi obrazami i niepokojącą symboliką, tocząca się w wolnym rytmie powieść jest medytacją nad bliskością, wolnością, tożsamością i macierzyństwem. Mistrzowskie pióro Deborah Levy oddaje całe bogactwo relacji córka matka, od czułości po okrucieństwo.
Hipnotyzuje czytelnika.
Daily Telegraph
Wielka powieść o życiu wewnętrznym, którą Levy tworzy z jaskrawością przypominającą Virginię Woolf Porażająca.
The Guardian"
Hipnotyzująca, sugestywna i skomplikowana.
Booklist
DEBORAH LEVY (ur. 1959) jedna z najwybitniejszych brytyjskich pisarek. Autorka powieści, sztuk teatralnych, słuchowisk radiowych, opowiadań. Jej powieści, w tym Gorące mleko, dwukrotnie znalazły się w finałowej szóstce prestiżowej Nagrody Bookera.
EAN: 9788324045556
Autor: Deborah Levy
Wydawnictwo: Znak
Ilość stron, format: Strony: 304, Format: 13,5x21 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235833

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd