Przygody Smerfów. Dziwne przebudzenie Smerfa...

15,10 zł

ilość

5 sztuk na magazynie

Kolejny tom przygód Smerfów autorstwa słynnego rysownika i scenarzysty Peyo. Album składa się z pięciu krótkich historii.
Śpioch znany jest z tego, że niespecjalnie garnie się do pracy, za to uwielbia leniuchować, a przede wszystkim spać. Jakież jest jego zdumienie, gdy pewnego ranka po przebudzeniu nie może rozpoznać otoczenia: wioska jest zaniedbana, a domki-grzybki Smerfów popadły w ruinę. Śpioch będzie musiał ciężko pracować bez odrobiny snu nim ustali, co się stało. W tym albumie Smerfy przeżyją jeszcze kilka innych przygód, w których będą się bronić przed złośliwym Gargamelem, spotkają zionące ogniem smoki, ruszą w pościg za ślepym kretem niszczycielem, powołają do istnienia wioskową straż pożarną i wymyślą przydatną w pracy maszynę parową!
Komiksowe Smerfy zostały powołane do życia pod koniec lat 50. przez belgijskiego rysownika Pierre'a Culliforda (19281992), używającego pseudonimu Peyo. Już kilka lat później stały się tak popularne, że Peyo otworzył własne studio filmowe. Dziś zarówno filmy animowane, jak i kolejne komiksy o niebieskich skrzatach tworzą współpracownicy oraz następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.
EAN: 9788328118768
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron, format: Strony: 48, Format: 21,6x28,5 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235784

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd