Mistrz czystego kodu

30,02 zł

ilość

36 sztuk na magazynie

Mistrz czystego kodu
Wyczekiwana kontynuacja nagradzanej książki Wujka Boba Czysty Kod.
Programiści, który pracują i odnoszą sukcesy mimo wielkiej niepewności i nieustającej presji mają pewien wspólny element: troszczą się o zasady tworzenia oprogramowania. Traktują swój zawód jak rzemiosło. Są profesjonalistami.
W książce Mistrz czystego kodu legendarny ekspert Robert C. Martin prezentuje rozwiązania, techniki, narzędzia i zasady prawdziwego rzemiosła programisty.
Książka wypełniona jest praktycznymi poradami dotyczącymi wszystkiego od szacowania i tworzenia kodu, po refaktoring i testowanie. Prezentuje ona dużo więcej niż same techniki mówi o nastawieniu do pracy. Martin pokazuje jak można podchodzić do tworzenia oprogramowania z honorem, poczuciem własnej wartości i dumą. Pokazuje jak należy pracować dobrze i czysto, jak właściwie przygotowywać szacunki, mierzyć się z trudnymi decyzjami. Jak przyjąć do wiadomości, że wielka wiedza wiąże się z odpowiedzialnością za swoje działania.
EAN: 9788328331310
Autor: Robert Martin
Wydawnictwo: Helion
Ilość stron, format: Strony: 216, Format: 16,5x23,5 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235704

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd