Osobliwość ciszy

Osobliwość ciszy

27,58 zł
Brutto
Ilość

Osobliwość ciszy jest ostatnią częścią z entuzjazmem przyjętej przez czytelników Trylogii ciszy. W tej odsłonie Masłowska-Burnos dzieli czas fabularny na dwie części, na przeszłość i teraźniejszość, co zdecydowanie buduje napięcie, a fabuła wciąż zachowuje swój logiczny przebieg i spójność narracji.
Początkowo w prologu poznajemy kilkunastoletnią Majkę, która jest po tragedii rodzinnej, co rzutuje na całe jej dorosłe życie, skomplikowaną naturę i postępowanie. Następnie mocno rozbudowany zostaje wątek osadzony w Opolu, w latach zanim Karewicz zaczęła pracę dla Medicalu. Poznajemy mechanizm działania układów i korupcji, napędzającej się niczym niezahamowaną pychą i bezkarnością Lenkiewicza i jego kompanów. Wszystkie elementy układanki zaczynają w przerażający sposób do siebie idealnie wręcz pasować, skłaniając tym samym do poważnej refleksji. Parę kochanków czeka niebezpieczeństwo oraz bardzo trudne doświadczenia
Wątek sensacyjno-kryminalny mocno rozbudowany, a elementy pięknych choć czasami trudnych miłosnych opisów, idealnie w niego wkomponowane.
Psychoskok
5 Przedmioty

Opis

Autor:
Alicja Masłowska-Burnos
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 246, Format: 14x20 cm
EAN:
9788381190466
Nr produktu:
243127
Producent:
Psychoskok

No customer reviews for the moment.