Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze...

Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze...


26,59 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Od inspiracji do realizacji
Chcesz rozwijać w dziecku kreatywność i ciekawość świata? Pomóc mu wsłuchać się w swoje emocje i nauczyć budować dobre relacje z innymi?
Książka Renaty Kochan to skarbnica pomysłów, jak poprzez zabawę wspomóc rozwój dziecka, a także odkrywać jego zdolności. To propozycja skierowana do wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli, nie wymaga przy tym drogich czy wymyślnych materiałów. Wszystkie niezbędne elementy każdy z nas znajdzie u siebie w domu. Jedyne, czego potrzeba, to dobre chęci i otwarta głowa.
Pomysły z Kreatywnych dzieci łączy uważność, sympatia i ciekawość świata. Renata Kochan jest tu przewodniczką, która potrafi codzienne zdarzenia przemienić w coś niezwykłego. Siłą jej pomysłów jest to, że wszystkie one zostały przećwiczone, dzieci i ich wytwory są na pewno prawdziwe. Dodatkowym atutem książeczki jest jej różnorodność tematyczna i włączenie informacji, które rozszerzają wiedzę oraz wrażliwość na świat u dzieci oraz dorosłych. Pomysły np. na szukanie dziur są świeże, proste i nieoczywiste. Pufy z liści sama wypróbuję. Nie mogę doczekać się jesieni. Już gromadzę worki.
Książka pokazuje to, o czym niestety często zapominamy: żeby dzieci mogły rozwijać kreatywność, potrzebni są dorośli, którzy są na nie uważni nie tłumią, nie dyrygują, nie żądają, ale pokazują, dają czas, cieszą się i bawią razem z dziećmi. I tego wszystkim życzę.
Monika Rościszewska-Woźniak, psycholog kliniczny dziecka, edukatorka
Zysk i S-ka

Opis

Autor:
Renata Kochan, Milena Milak
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 136, Format: 18x20,5 cm
EAN:
9788381160292
Nr produktu:
243184
Producent:
Zysk i S-ka

No customer reviews for the moment.