Reemisja

Reemisja

25,41 zł
Brutto
Ilość

Perwersyjny seks, brutalne morderstwo oraz piękna Anna w starciu z demonicznym politykiem
Przed Polską wybory parlamentarne. Według sondaży duże szanse ma kontrowersyjny Obóz Odrodzenia Ojczyzny. Jego szarą eminencją jest Jeremi Pestis człowiek, który zawarł pakt ze złem. Do miażdżącego przeciwników zwycięstwa potrzebuje tylko swej tajemniczej Księgi oraz pięknej Anny.
Zaledwie kilka osób wie, co jest przyczyną politycznego sukcesu Wodza. Kładąc na szali swoje życie, podejmują z nim walkę. Czy w niedzielę wyborczą obrońcom dobra uda się powstrzymać partię przed objęciem władzy w kraju?
Niewiarygodne intrygi, demoniczny świat polityki i walka o kobiecą godność - wszystko to sprawia, że Reemisja przyciąga uwagę czytelnika. Izabela Milik stworzyła powieść, w której świat władzy budzi odrazę. Jedyna taka powieść, obnażająca brudny świat karierowiczów, gangsterów i kobiet bez skrupułów, która zafascynowała mnie już od pierwszego zdania.
Klaudia Cebula, BookHunter.pl
Zło zataczające coraz szersze kręgi, morderstwo, tajemnice, perwersja, zwierzęce instynkty - dziwny, mroczny i brutalny świat, który chwyci Cię w swoje macki i nie puści aż do niewiarygodnego finału! Odważysz się zajrzeć?
Izabela Wyszomirska, sza-terazczytam.blogspot.com
Izabela Milik urodzona w 1976 roku w Tychach. Z wykształcenia ekonomistka. Debiutowała w 2015 roku powieścią Z teściową za pan wróg. Uważa, że jedno życie to zdecydowanie za mało, pisze więc, aby móc je powielać w nieskończoność.
Novae Res
10 Przedmioty

Opis

Autor:
Izabela Milik
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 380, Format: 12x19,5x2,8 cm
EAN:
9788380835832
Nr produktu:
243212
Producent:
Novae Res

No customer reviews for the moment.