Muzykoterapia. Energia z kosmosu CD

18,03 zł

ilość

4 sztuk na magazynie

Muzyka z prawdziwie wysokich sfer. Poznaj energię jaka płynie z różnych obszarów życia, otaczającego nas wszechświata i każdej minuty naszego istnienia.
Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję wydawnictwa Soliton! Seria MUZYKOTERAPIA dzieli się na pięć podgrup: Relax, Zdrowie, Muzyka świata, Energia oraz Natura. Wszystkie części serii mają za zadanie odprężyć słuchacza, dodać mu energii, zrelaksować, ukoić ciało i zmysły. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co pozwoli mu na chwilę muzycznej przyjemności.
Od zarania dziejów otaczający nas wszechświat jest obiektem badań i zainteresowań nie tylko naukowców, ale i zwykłych ludzi. Nieskończona i wciąż nieodgadniona materia przenika i współgra z wieloma sferami życia codziennego, niejednokrotnie wpływając na nasze samopoczucie. Autor muzyki zawartej na płycie, Krzysztof Pawczuk, w wyjątkowy i niecodzienny sposób zespolił przepiękne melodie z najważniejszymi obszarami życia, takimi jak np. sfera piękna, sfera miłości czy sfera myśli. Niezwykle wzruszające i pobudzające do refleksji utwory instrumentalne pozwolą słuchaczowi na nowo spojrzeć na otaczający go wszechświat i poddać się energii, która płynie z każdego miejsca na ziemi i poza nią. Energia z kosmosu to wspaniała wycieczka w niezbadane rejony nieograniczonej przestrzeni.
LISTA UTWORÓW:
1. Sfera piękna
2. Sfera wnętrza
3. Sfera przestrzeni
4. Sfera prostoty
5. Sfera myśli
6. Sfera światła
7. Sfera medytacji
8. Sfera miłości
9. Sfera kosmosu
10. Sfera pieśni
11. Sfera zakończenia
12. Sfera tęsknoty
EAN: 5901571092799
Wydawnictwo: Soliton
Ilość stron, format: Format: 14x12 cm
Cechy: Rok wydania: 2013, oprawa: etui kartonowe
Identyfikator produktu: 235501

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd