Mitra - Klucz CD SOLITON

22,14 zł

ilość

8 sztuk na magazynie

MITRA to gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w twórczości którego można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych.
Spoiwem nadającym zespołowi wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych, buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu.
Mitra to energetyczne, szybkie rytmy, a także refleksyjne ballady. W warstwie tekstowej poruszamy najważniejsze dla każdego człowieka zagadnienia jak: przyjaźń, miłość, relacje ze światem.
Na przestrzeni ostatnich lat wystąpiliśmy na jednej scenie przed takimi zespołami jak m.in.: Czerwone Gitary, Dżem, Oddział Zamknięty, Enej, Łzy, Akurat, Happysad, Kombi, Piersi, Sarsa, Donatan i Cleo i wiele innych.
Zespół Mitra jest finalistą 41 Festiwalu Młodych Twórców w Świnoujściu FAMA, a także laureatem I Przeglądu DOK Rock organizowanego wspólnie przez Studentów oraz Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.
W ramach Turnieju UEFA EURO 2012 TM zespół wystąpił dwukrotnie w gdańskiej Strefie Kibica przed meczami reprezentacji Polski, grając koncerty dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności.
Tracklista:
1. Cofnąć czas
2. Na ławce
3. Mijamy się
4. Borys
5. Klucz
6. Kocham czy nienawidzę
7. Salome
8. W nocy
9. Odpal Lont
10. Świerszcz
11. 12 małp
12. Zaopiekuj się mną
EAN: 5901571097039
Wydawnictwo: Soliton
Ilość stron, format: Format: 14x12cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: etui kartonowe
Identyfikator produktu: 235477

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd