Przedsiębiorczość pracownicza i jej wpływ na...

Przedsiębiorczość pracownicza i jej wpływ na...

34,12 zł
Brutto
Ilość

Wykorzystanie przedsiębiorczego potencjału pracowników do osiągania celów organizacji wydaje się obecnie kluczowym czynnikiem warunkującym przetrwanie i rozwój przedsiębiorstw na rynku. Aktywne włączanie pracowników w rozwiązywanie problemów organizacji może zwiększyć elastyczność firm w przystosowywaniu się do zmian, przyczyniając się do poprawy efektywności ich funkcjonowania.
Budowanie organizacji opartych na przedsiębiorczości pracowniczej wymaga podjęcia szeregu działań, tworzących warunki wewnątrzorganizacyjne sprzyjające kreatywności i innowacyjności. W budowę i rozwój firm powinni być zaangażowani wszyscy uczestnicy przedsiębiorstwa, bez względu na zajmowane stanowisko.
Książka została poświęcona zagadnieniu przedsiębiorczości pracowniczej, jej uwarunkowaniom oraz wpływowi przedsiębiorczości na efektywność organizacji. Zawarte w niej rozważania teoretyczne i wyniki badań empirycznych mają na celu popularyzację przedsiębiorczego stylu zarządzania w organizacjach, dając jednocześnie praktyczne wskazówki do wdrażania niezbędnych zmian.
5 Przedmioty

Opis

Autor:
Dorota Łochnicka
Cechy:
Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 232, Format: 16,8x24x1,2 cm
EAN:
9788380883734
Nr produktu:
243459
Producent:
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

No customer reviews for the moment.