Hunger: The Show

Hunger: The Show


47,43 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ucieczka z tropikalnej wyspy na oczach tysięcy telewidzów
Witamy w Reality Show HUNGER! Do wygrania jest milion dolarów, a zwycięzca może być tylko jeden!
Hunger to pełna interakcji gra planszowa autorstwa Pima Thunborga, zilustrowana wspaniałymi grafikami Roberta Adlera (48 stron, Status 7, boli.blog). To idealna pozycja dla rodziny lub grupy znajomych.
Wraz z innymi uczestnikami Show, niestety nie będącymi Twoimi najlepszymi przyjaciółmi, znalazłeś się na bezludnej wyspie. Wygrasz, jeśli zbudujesz tratwę i odpłyniesz z tego przeklętego miejsca - zanim skończy się jedzenie! Musisz zatem zadbać nie tylko o części na tratwę, ale również o pożywienie, bo szybko będziesz głodny! Znajdziesz je na wyspie oraz w zasobach innych graczy. Czy ośmielisz się ich okraść pod okiem kamer telewizyjnych?
W trakcie rozgrywki w Hunger: The Show wszyscy jednocześnie planujecie rodzaj i miejsce Waszej aktywności, zagrywając w ukryciu karty. Potem je odsłaniacie i sprawdzacie efekty działań, a Wasze zamiary są konfrontowane z planami pozostałych graczy! Aby odnieść sukces, musisz przewidywać działania innych i dobrze blefować.
Znalezienie sposobu na zbudowania tratwy i zdobycie potrzebnego jedzenia, najlepiej kosztem innych graczy, jest kluczem do wygranej. Gra jest bardzo dynamiczna, ponieważ tury rozgrywa się jednocześnie - dzięki temu od razu trafiasz w sam środek akcji.
Hunger: The Show to świetna zabawa dla każdego! Czy spróbujesz swoich sił w bezlitosnym Reality Show?

Opis

Cechy:
pudełko,20x20x4 cm
EAN:
5900741508214
Nr produktu:
243493
Producent:
Phalanx Games

No customer reviews for the moment.