Modlitwa o miłość. Edycja pierwsza. Antologia...

14,95 zł

ilość

5 sztuk na magazynie

Jedną z najważniejszych podróży jest podróż w nasze życie, zdarza się, że w tej podróży najważniejszym staje się znalezienie prawdziwej miłości. Często pomaga temu wiara, że ta miłość jest tuż-tuż za progiem. Jeśli jej nie znajdujemy, bywa, że nasza dusza, zwłaszcza dusza poety, zaczyna wołać, modlić się o tę wielką, prawdziwą miłość. Któż z nas nie modlił się wielokrotnie o miłość wyjątkową, miłość szczęśliwą, miłość na zawsze?
I niekoniecznie chodzi wyłącznie o miłość do partnera czy partnerki. W Antologii poetów współczesnych. Modlitwa o miłość znajdują się wiersze o rożnych odcieniach, także o miłości do bliskich, którzy już odeszli. Są też wiersze o miłości do kwiatów, otoczenia, przyrody, pór roku. Bo miłość różne ma imię.
W zależności od nastroju, emocji, samopoczucia są to wiersze radosne, pełne afirmacji życia i miłości, ale są też wiersze smutne, rozdarte i bolesne, poruszające najczulsze struny ludzkiej osobowości.
EAN: 9788372779823
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: ASTRUM
Ilość stron, format: Strony: 106, Format: 15x20,5 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235289

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd