W świetlistej mgle

18,70 zł

ilość

5 sztuk na magazynie

Druga powieść z serii "W cieniu podejrzenia".
Mimo zrozumiałej u obu stron tremy przed ważnym życiowym krokiem, Amanda Pierce nie może się doczekać momentu, gdy w eleganckiej scenerii kompleksu hotelowego Grand Victoria na Florydzie poślubi swego ukochanego od czasu studiów, prawnika Jeffa Huntera. Do ślubu jednak nie dochodzi, bo panna młoda znika bez śladu tuż po swoim wieczorze panieńskim. Pojawiają się najróżniejsze domysły, a plotkarskie media sugerują, że po prostu stchórzyła i nazywają ją zbiegłą narzeczoną.
Po pięciu latach matka Amandy Sandra Pierce prosi producentkę telewizyjną Laurie Moran, by zajęła się nierozwiązaną, odłożoną do archiwum sprawą jej córki. Laurie w swoim programie W cieniu podejrzenia bada tego rodzaju przypadki z przeszłości; czasami udaje jej się znaleźć wyjaśnienie, a nawet wskazać winnych. Zgadza się spełnić prośbę Sandry. Zaprasza do Grand Victoria wszystkich uczestników niedoszłego ślubu sprzed lat. W miarę rozwoju dziennikarskiego śledztwa coraz lepiej rozumie stosunki panujące w rodzinie Pierce'ów, poznaje coraz więcej faktów z wcześniejszego życia narzeczonych i ich przyjaciół... jednak wcale nie czuje się bliższa rozwiązania zagadki.
EAN: 9788380971448
Autor: Mary Higgins Clar, Alafair Burke
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Ilość stron, format: Strony: 304, Format: 14,2x20,2 cm
Cechy: Rok wydania: 2017
Identyfikator produktu: 235267

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd