A niech się brudzą!

26,83 zł

ilość

3 sztuk na magazynie

Ta książka zrewolucjonizuje twoje podejście do czystości i pomoże wychować zdrowsze dzieci.
Giulia Enders, autorka światowego bestsellera Historia wewnętrznej

Sto lat temu, gdy odkryliśmy, że bakterie są przyczyną groźnych chorób, stanęliśmy do bezwarunkowej walki z nimi, pokonując takie plagi, jak gruźlica, ospa czy dawniej niemal zawsze śmiertelne zapalenie płuc. Po upływie tego stulecia pojawia się jednak coraz więcej dowodów na to, że nadmierna sterylność w codziennym życiu zbyt częste mycie, silne środki higieny osobistej i czystości oraz nadużywanie chemikaliów w hodowli zwierząt i produkcji żywności ściągnęły na nas falę nowych plag: alergii, astmy, ADHD i innych zaburzeń koncentracji oraz chorób autoimmunologicznych. Naukowcy coraz głośniej mówią o tym, że nie każda bakteria jest zła, a niektóre są nam wręcz niezbędne, o dobry mikrobiom trzeba zaś dbać, najlepiej od samego początku życia! Od tego bowiem, w co wyposażymy nasze dzieci, będzie zależało ich zdrowie i samopoczucie w przyszłości.

Kiedy i czym dzieci powinny myć ręce?
Czy pozwalać maluchowi na wkładanie do buzi czegoś, co spadło na podłogę?
Czy piaskownice są higieniczne?
Czy pozwalać dziecku jeść niemyte owoce i warzywa?

Zadziwiające, ale naukowo uzasadnione porady, jak zadbać o naturalną odporność, zdrowie i prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci dzięki działaniom podejmowanym przez rodziców od poczęcia przez ciążę i poród po pierwsze lata życia dziecka.
EAN: 9788372296436
Autor: dr R. Brett Finlay, dr Marie-Claire Arrieta
Wydawnictwo: Feeria
Ilość stron, format: Strony: 350, Format: 14,3x20,4x2,3 cm
Cechy: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Identyfikator produktu: 235093

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd