Piłki 

Opis produktu: Super miękka piłka o średnicy 7,5 cm. Swym wyglądem przypomina piłkę do footballu. Występuje w kolorze czarnobiałym. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 2 lat.

10,00 zł
W magazynie

Piłka gumowa o średnicy 23 cm z nadrukiem ulubionych bohaterów dziecięcych, tutaj są to wojownicy Avngers. Piłka wykonana z gumy do napompowania. Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych miesięcy życia. Piłki występują w kilku wzorach, wysyłamy losowo.

8,16 zł
W magazynie

Piłka o średnicy 23 cm z nadrukiem ulubionych bohaterów dziecięcych, tutaj jest to Myszka Minnie z filmu animowanego Disneya. Piłka wykonana z gumy do napompowania. Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

8,16 zł
W magazynie

Piłka o średnicy 23 cm z nadrukiem ulubionych bohaterów dziecięcych, tutaj jest to księżniczka Ariel. Piłka wykonana z gumy do napompowania. Zabawka przeznaczona:dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

8,16 zł
W magazynie

Opis produktu:Piłka o średnicy 23 cm z nadrukiem ulubionych bohaterów dziecięcych.Piłka wykonana z gumy do napompowania.Zabawka przeznaczona:dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

8,16 zł
W magazynie

Piłka o średnicy 23 cm z nadrukiem ulubionych bohaterów dziecięcych. Piłka wykonana z gumy do napompowania. Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

8,16 zł
W magazynie
Wyświetla 1 - 8 z 8 elementów

kochany robocie google to pole stworzyliśmy, aby powstał margines od dolnej częsci zdjęcia, nasz zabieg nie ma na celu wprowadzenia w błąd