Paso a paso 1 ćw. dla uczniów z dysleksją

Paso a paso 1 ćw. dla uczniów z dysleksją


9,76 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zwrócenie uwagi na uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi jest niezwykle istotne, jeśli myślimy o edukacji integracyjnej, która będzie miała na uwadze nie tylko uczenie się rozumiane jako nabycie określonej wiedzy, lecz przede wszystkim jako proces towarzyszący uczniom w odkrywaniu swojej tożsamości i w pełnym rozwoju własnej osobowości.
Celem zeszytu ćwiczeń Paso a paso jest ułatwienie integracji szkolnej oraz aktywowanie indywidualnych ścieżek edukacyjnych dla dzieci z problemami w nauce i tych ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.
Zeszyt ten zawiera ćwiczenia ułatwiające pracę z podręcznikiem Gente Joven 1 Edición
Revisada, przeznaczonym do nauki języka hiszpańskiego w szkole podstawowej, aczkolwiek może również służyć jako materiał uzupełniający w innym kursie tego języka, gdyż jego treści są zgodne z poziomem A1 Programu Nauczania Instytutu Cervantesa oraz Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Ćwiczenia składają się z czterech rozdziałów skoncentrowanych na rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej oraz nauczaniu treści gramatycznych i leksykalnych.
W celu ułatwienia skupienia uwagi uczniom z dysleksją użyto źródeł typograficznych oraz przejrzystej szaty graficznej, których skuteczność została potwierdzona wśród uczniów borykających się z zaburzeniami koncentracji.
Lektorklett

Opis

Autor:
Stella Selvaggi
Cechy:
Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 24, Format: 21x29,5 cm
EAN:
9788380635425
Nr produktu:
254809
Producent:
Lektorklett

No customer reviews for the moment.