• Nowy
Pixi Ja wiem! - Mój rower

Pixi Ja wiem! - Mój rower

4,08 zł
Brutto
Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Słyszeliście kiedyś o bicyklu albo o rikszy? Są to ,,krewni" dobrze nam znanego roweru! Rowery są bardzo różne: tandemy, trekkingowe, BMX, a nawet pocztowe! Mogą mieć też prostą lub bardzo złożoną konstrukcję. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o rowerach, ich historii i budowie znajdziecie w tej książce!

Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania ichcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w bardzo ciekawy iprzystępny sposób. Wystarczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety igwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy iwilki, piłka nożna.
Każda książka przynosi krótkie informacje, podzielone na różne zagadnienia. Jest quiz isą zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej w trakcie lektury. A wszystko to bogato inowocześnie ilustrowane. Książeczki ztej serii, sprawdzone przez fachowców zdanej dziedziny ipedagogów, są też zachętą do pogłębiania wiedzy.

Opis

Autor:
Brigitte Hoffmann
Cechy:
Rok wydania: 2011, oprawa: broszurowa
Ilość stron, format:
Strony: 30, Format: 10,5x15,5 cm
EAN:
9788372785411
Nr produktu:
83897
Producent:
Media Rodzina

No customer reviews for the moment.