Max-zabawka.pl to grupa sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci w skład, której wchodzą takie domeny sklepów internetowych jak zabawlandia.com oraz nupel.pl. Sklepy zostały stworzone pod kątem indywidualnych preferencji kupujących jednak ich właścicielem jest jeden podmiot.

Max-zabawka poleca zabawki dla dziewczynek, zabawki dla chłopców oraz zabawki dla dzieci. Sprzedajemy zabawki najbardziej znanych marek oraz producentów na świecie takich jak: Mattel, Lego, Smoby, Simba, Trefl itd. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług, na wszystkie artykuły wydajemy paragon lub FV, produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Max-zabawka to sklep internetowy oferujący artykuły dla najważniejszych ludzi na świecie - Naszych Dzieci.

Sklep z zabawkami Max-zabawka.pl to zabawki dla dzieci, dziewczynek i chłopców. Nasz sklep działa na polskim rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie nabyliśmy spore doświadczenie związane z profesjonalną sprzedażą zabawek, opartą przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Nasza oferta oparta jest na nowościach rynkowych, znanych markach oraz edukacji najmłodszych odbiorców poprzez zabawę i ciekawość, nie zaś twarde matematyczne wyliczenia. Kreatywność oraz sugestie klientów wymusiły na nas nowoczesną sprzedaż opartą o zaspokojeniu potrzeb na nisze zabawek niedostępnych jeszcze na naszym rynku. Cały czas eksperymentujemy z nowymi firmami, oferującymi coś, czego jeszcze nie było. Wymuszamy na wiodących firmach oraz dystrybutorach ciekawostki oraz nowości w sferze zabawek tak, aby nowoczesna technologia tabletów i komputerów nie wyparła na stałe naszą tradycyjną zabawkę oraz dzieciństwo naszych pociech.